REKLAMA
Znaleziono 1744 wyników
Magnacka 1inwestycja
Pokaż inwestycję
Magnacka 1
Warszawa, Ursus, Magnacka 1
Kolejna inwestycja Panattoni w zachodniej Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna inwestycja Panattoni w zachodniej Polsce
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, po raz kolejny zainwestuje w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim. Na miejsce swojej nowej inwestycji wybrał Szprotawę.
[Wrocław] Niemiecki deweloper zainwestuje na Żernikachartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Niemiecki deweloper zainwestuje na Żernikach
Firma West Invest należąca do znanej niemieckiej grupy inwestycyjnej Saller złożyła wniosek o pozwol...
[Lublin] Mieszkania szyte na miarę już dostępne w Lublinieartykuł
Pokaż artykuł
[Lublin] Mieszkania szyte na miarę już dostępne w Lublinie
Inwestor i deweloper NAP Invest Group realizuje w Lublinie dwa osiedla – Nowy Początek przy ul. Strz...
[Warszawa] Home Invest kończy budowę "Krasińskiego 58" na Żoliborzu, rusza sprzedaż w dwóch kolejnych inwestycjachartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Home Invest kończy budowę "Krasińskiego 58" na Żoliborzu, rusza sprzedaż w dwóch kolejnych inwestycjach
Dobiega końca budowa osiedla mieszkaniowego „Krasińskiego 58”, inwestycji realizowanej przez Home In...
[Wrocław] Nie ryzykuj! Kupuj mieszkania od solidnych i godnych zaufania deweloperówartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Nie ryzykuj! Kupuj mieszkania od solidnych i godnych zaufania deweloperów
Kupując mieszkanie, trudno przewidzieć, w jakiej sytuacji finansowej za kilka miesięcy będzie nasz d...
[Dolny Śląsk] Będą nowe inwestycje w regionieartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Będą nowe inwestycje w regionie
19 grudnia Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "Invest-Park" na Zamku Książ wydała uroczyście 19...
[Dolny Śląsk] Będzie nowy, duży inwestor z branży motoryzacyjnej?artykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Będzie nowy, duży inwestor z branży motoryzacyjnej?
Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Investmap.pl, wśród projektów, które prowadzi w tej chwili P...
[Szczecin] Po mieszkanie do Azoty Arenaartykuł
Pokaż artykuł
[Szczecin] Po mieszkanie do Azoty Arena
Poszukujący wymarzonego M mają niepowtarzalną szansę, by w jednym miejscu i czasie zapoznać się z bi...
[Gdańsk] Globalny hodowca łososi otworzył biuro w Alchemii w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
[Gdańsk] Globalny hodowca łososi otworzył biuro w Alchemii w Gdańsku
Marine Harvest światowy lider w hodowli i przetwórstwie łososia, oficjalnie otworzył siedzibę w komp...
DPM Invest Sp. z o.o.firma
Pokaż firmę
DPM Invest Sp. z o.o.
Falenty Nowe, Magiczna 6
Na Dolnym Śląsku powstał zakład recyklingu baterii dla branży motoryzacyjnej koreańskiej firmy SungEel HiTech artykuł
Pokaż artykuł
Na Dolnym Śląsku powstał zakład recyklingu baterii dla branży motoryzacyjnej koreańskiej firmy SungEel HiTech
Na Dolnym Śląsku, w powiecie wołowskim, w Bukowicach pod Brzegiem Dolnym powstał zakład recyklingu baterii dla branży motoryzacyjnej koreańskiej firmy SungEel HiTech. To pierwsza inwestycja tej firmy w Polsce.
Amerykański koncern 3M za 146 mln dolarów wybuduje nową fabrykę we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański koncern 3M za 146 mln dolarów wybuduje nową fabrykę we Wrocławiu
Trwa znakomita inwestycyjna passa stolicy Dolnego Śląska. Tym razem na swoją nową inwestycję we Wrocławiu zdecydował się znany, globalny koncern 3M. Amerykanie wybudują kolejną nową fabrykę. Powstaną nowe miejsca pracy.
Rusza realizacja kolejnej wielkiej inwestycji koreańskiej w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Rusza realizacja kolejnej wielkiej inwestycji koreańskiej w Polsce
Ruszyła realizacja kolejnej wielkiej inwestycji zagranicznej w województwie opolskim. Jeden z największych producentów stali na świecie rozpoczął we wtorek 11 czerwca w Brzegu budowę swojej najnowszej fabryki. Generalnym wykonawcą inwestycji na zlecenie Metroplanu jest firma Dekpol.
Koreański inwestor z branży automotive otworzył nową fabrykę w woj. opolskimartykuł
Pokaż artykuł
Koreański inwestor z branży automotive otworzył nową fabrykę w woj. opolskim
Kolejna duża inwestycja koreańska w Polsce. I kolejna w województwie opolskim. ANP Enertech, koreański producent komponentów do baterii litowo-jonowych wybudował zakład produkcyjny w Skarbimierzu (powiat brzeski, woj. opolskie).
Ruszyła budowa największego parku handlowego w regionie Karkonoszy artykuł
Pokaż artykuł
Ruszyła budowa największego parku handlowego w regionie Karkonoszy
W województwie dolnośląskim powstanie nowy, wielki park handlowy. Ruszyła budowa Przystanku Karkonosze, powstającego w Miłkowie na przedmieściach Karpacza. Redkom Development, realizujący park handlowy Przystanek Karkonosze, zapowiedział oddanie obiektu na przełomie II i III kwartału 2025 roku.
W Opolu zainwestuje polska firma z branży obróbki metali dla usług i przemysłu artykuł
Pokaż artykuł
W Opolu zainwestuje polska firma z branży obróbki metali dla usług i przemysłu
Kolejna polska firma zdecydowała się zainwestować w rozbudowę swojego zakładu produkcyjnego w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" dołączyła firma Czora sp. z o.o. sp. k., która została założona w 1983 roku. Spółka działa w branży obróbki metali dla usług i przemysłu.
Na terenie Galerii Różanej w Kutnie powstanie dwukondygnacyjna restauracja KFCartykuł
Pokaż artykuł
Na terenie Galerii Różanej w Kutnie powstanie dwukondygnacyjna restauracja KFC
Dwukondygnacyjna restauracja KFC powstanie na terenie Galerii Różanej w Kutnie, zarządzanej przez Master Management Group. Wkrótce rozpocznie się budowa nowoczesnego obiektu przy głównym wejściu do galerii. Restaurację KFC wybuduje firma Master Management Group. Otwarcie zaplanowano już w 2023 roku.
Zielonogórska galeria Focus Mall z 4 nowymi najemcamiartykuł
Pokaż artykuł
Zielonogórska galeria Focus Mall z 4 nowymi najemcami
Zielonogórska galeria Focus Mall pozyskała kolejnych czterech nowych najemców. Właścicielem tego popularnego obiektu handlowo-rozrywkowego, wybudowanego w samym centrum miasta, w zabytkowych wnętrzach dawnej fabryki Polskiej Wełny, jednego z najważniejszych symboli miasta, jest NEPI Rockcastle sp. z o.o.
CitySpace otwiera nowe biuro we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
CitySpace otwiera nowe biuro we Wrocławiu
CitySpace, operator specjalizujący się w dostarczaniu elastycznych powierzchni biurowych, uruchamia kolejne biuro we Wrocławiu. Otwarcie CitySpace Forum, którego design inspirowany jest ciepłem światła, miękkimi teksturami i kolorami zachodzącego słońca, nastąpi 18 sierpnia 2025 roku w budynku City 2, będącym częścią prestiżowego kompleksu zlokalizowanego przy ul. Traugutta 43/45, w centrum stolicy Dolnego Śląska.
REKLAMA